Korzystanie z serwisu oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

Serwis Taniepozyczkionline.pl jest stroną informacyjną, która opisuje promocje bankowe, okazje i sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Autorzy serwisu dokładają wszelkich starań, by informacje prezentowane na nim były aktualne, natomiast ze względu na częstą zmianę ofert nie są w stanie tego zagwarantować

Taniepozyczkionline.pl  nie ponosi odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między czytelnikami, a podmiotami, które są opisywane na serwisie. Przed zawarciem umowy należy dokładnie poznać szczegóły oferty.

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Przed zawarciem umowy o kredyt krótkoterminowy firmy pożyczkowe mogą dokonywać weryfikacji danych osobowych klientów poprzez:
rozmowę telefoniczną nowego klienta z pracownikiem BOK danej firmy,
wykonanie przelewu z prywatnego konta bankowego (najczęściej kwota jest równa 0,01 PLN – 1 grosz, nigdy nie jest większa niż 1 PLN)
bezpłatną wysyłkę umowy kredytowej na adres korespondencyjny.


W celu oszacowania zdolności kredytowej klienta firmy pożyczkowe dostępne w serwisie TANIEPOZYCZKIONLINE.PL mogą poddawać swoich klientów weryfikacji w bazach BIK, KRD, BIG INFOMONITOR, ZBP, ERIF, ZFP itp. (sposób zależy od przyjętego sposobu działania konkretnej i nie jest standardem dla wszystkich)

Następstwem niewywiązania się z umowy zawartej z instytucją pożyczkową (niespłaceniem pożyczki) może być:
naliczenie odsetek karnych wg 4-krotności stopy kredytu lombardowego NBP,
wysyłanie płatnych powiadomień i upomnień słownych (monitów) w postaci wiadomości SMS, listów poleconych, wiadomości e-mail, rozmów telefonicznych (dokładne opłaty znajdują się przy konkretnej ofercie chwilówki),
przekazanie wierzytelności wraz z obsługą do firm windykacyjnych (koszty ustalane są indywidualnie do zaistniałej sytuacji).

Serwis wskazuje na najważniejsze aspekty w tym regulaminy promocji, zestawienia opłat i prowizji itp.  ale ostatecznie to do czytelnika bloga spoczywa weryfikacja wszystkich warunków.

Serwis zastrzega sobie możliwość moderacji komentarzy lub ich niepublikowania bez podania przyczyny, w tym kasowanie wpisów, które naruszają niniejszy regulamin oraz łamiące przepisy polskiego prawa, reklamowe, spamowe itp.

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników i serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Wszystkie pytania związane z stroną  należy kierować przez formularz kontaktowy  lub na email: kontakt@taniepozyczkionline.pl